Super City (Superhero Sim) v1.160 MOD APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 386 ratings )
Price: $0
Download

Super City (Superhero Sim) v1.160 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen MDickie stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız özel yeteneklere sahip kahramanlar ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı savaşmak, görevleri tamamlamak ve şehrinizi korumaktır. Super City (Superhero Sim) kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki pek çok karakter ve özellik kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakterleri seçip görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, filmlerden tanıdığımız süper kahraman karakterleri ve dahası sizleri bekliyor. Super City (Superhero Sim) v1.160 sürümünde Cadılar Bayramı teması hakim olup, yeni kostümler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Super City (Superhero Sim) Play Store’da 82.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Super City v1.160 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Super City 1.160 full apk : oyuna giriş yaptığınızda PRO APK yani full sürüm olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 45 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, super city 1.160 android full, super city 1.160 android hile, super city 1.160 android pro, super city 1.160 apk hack, super city 1.160 apk mod, super city 1.160 full apk, super city 1.160 full sürüm, super city 1.160 hack, super city 1.160 hile apk, super city 1.160 mod apk, super city 1.160 pro apk, super city 1.160 pro full, super city android, super city pro apk, super city superhero sim 1.160 android full, super city superhero sim 1.160 full apk, super city superhero sim 1.160 pro apk, super city superhero sim android hack, super city superhero sim android hile, super city superhero sim android pro, super city superhero sim apk hile, super city superhero sim full apk, super city superhero sim full indir, super city superhero sim hack apk, super city superhero sim pro apk


Download Super City (Superhero Sim) v1.160 MOD APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like