Super City (Superhero Sim) v1.212 MOD APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 950 ratings )
Price: $0
Download

Super City (Superhero Sim) v1.212 MOD APK – TAM SÜRÜM

Super City (Superhero Sim) v1.212 FULL APK, macera, simülasyon ve süper kahraman oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen MDickie stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. Super City (Superhero Sim) kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki pek çok karakter ve özellik kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakterleri seçip görevleri tamamlayabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, onlarca eşya, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Super City (Superhero Sim) v1.212 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Super City (Superhero Sim) Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Super City v1.212 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Super City 1.212 full apk : oyuna giriş yaptığınızda PRO APK yani full sürüm olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, super city 1.212 android full, super city 1.212 android hile, super city 1.212 android pro, super city 1.212 apk hack, super city 1.212 apk mod, super city 1.212 full apk, super city 1.212 full sürüm, super city 1.212 hack, super city 1.212 hile apk, super city 1.212 mod apk, super city 1.212 pro apk, super city 1.212 pro full, super city android, super city pro apk, super city superhero sim 1.212 android full, super city superhero sim 1.212 full apk, super city superhero sim 1.212 pro apk, super city superhero sim android hack, super city superhero sim android hile, super city superhero sim android pro, super city superhero sim apk hile, super city superhero sim full apk, super city superhero sim full indir, super city superhero sim hack apk, super city superhero sim hile, super city superhero sim pro apk


Download Super City (Superhero Sim) v1.212 MOD APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like