Super Phantom Cat 2 v1.49 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 533 ratings )
Price: $0
Download

Super Phantom Cat 2 v1.49 MOD APK – MEGA HİLELİ

Super Phantom Cat 2 v1.49 PARA HİLELİ APK, platform ve macera oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Veewo Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kedi ile bulunduğunuz bölümlerde engelleri aşarak ilerlemek, görevleri tamamlamak ve sona ulaşmaktır. Super Phantom Cat 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, dilediğiniz gibi özel yetenekleri kullanabilirsiniz. Onlarca bölüm, özel kediler, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Super Phantom Cat 2 v1.49 sürümünde yeni karakterler ve bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Super Phantom Cat 2 Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Super Phantom Cat 2 v1.49 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Super Phantom Cat 2 1.49 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Super Phantom Cat 2 1.49 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, super phantom cat 2 1.49 altın hile, super phantom cat 2 1.49 android hile, super phantom cat 2 1.49 hack apk, super phantom cat 2 1.49 hile apk, super phantom cat 2 1.49 mod apk, super phantom cat 2 1.49 para hile, super phantom cat 2 altın hile, super phantom cat 2 apk hile, super phantom cat 2 apk mod, super phantom cat 2 elmas hile, super phantom cat 2 hack, super phantom cat 2 hack apk, super phantom cat 2 hile apk, super phantom cat 2 mod apk, super phantom cat 2 para hile


Download Super Phantom Cat 2 v1.49 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like