Super Starfish v1.6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 911 ratings )
Price: $0
Download

Super Starfish v1.6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

 

Super Starfish v1.6.0 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu türünden oyunları seviyor ve balıklara ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Protostar firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız balık ile bulunduğunuz bölüm içinde engelleri aşarak olabildiğince ileriye gitmek, deniz kabuklarını toplamak ve diğer balıkların kilitlerini açmaktır. Super Starfish içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm balıklara sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, büyüyen akvaryum ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Super Starfish Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

 

 

Kurulumu

Super Starfish v1.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Super Starfish 1.6.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Super Starfish 1.6.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, super starfish 1.6.0 altın hile, super starfish 1.6.0 apk hile, super starfish 1.6.0 apk mod, super starfish 1.6.0 elmas hile, super starfish 1.6.0 hack apk, super starfish 1.6.0 hile apk, super starfish 1.6.0 mod apk, super starfish 1.6.0 money hack, super starfish 1.6.0 para hile, super starfish altın hile, super starfish android hile, super starfish apk, super starfish apk hile, super starfish apk mod, super starfish elmas hile, super starfish hack, super starfish hack apk, super starfish hile apk, super starfish mod apk, super starfish para hile


Download Super Starfish v1.6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like