Supermarket Mania Journey v3.9.1006 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 582 ratings )
Price: $0
Download

Supermarket Mania Journey v3.9.1006 MOD APK – PARA HİLELİ

Supermarket Mania Journey v3.9.1006 PARA HİLELİ APK, market işletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını G5 Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz marketi en iyi şekilde idare etmek, müşterilerinizin mutlu olmasını sağlamak ve para kazanmaktır. Supermarket Mania Journey içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, marketi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yapılması gereken işler, onlarca aşama, hızla büyüyen marketiniz ve dahası sizleri bekliyor. Supermarket Mania Journey v3.9.1006 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Supermarket Mania Journey Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Supermarket Mania Journey v3.9.1006 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Supermarket Mania Journey 3.9.1006 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Supermarket Mania Journey 3.9.1006 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, supermarket mania journey 3.9.1006 altın hile, supermarket mania journey 3.9.1006 elmas hile, supermarket mania journey 3.9.1006 hack apk, supermarket mania journey 3.9.1006 hile apk, supermarket mania journey 3.9.1006 mod apk, supermarket mania journey android hile, supermarket mania journey apk hile, supermarket mania journey apk mod, supermarket mania journey coin hack, supermarket mania journey elmas hile, supermarket mania journey gold hack, supermarket mania journey hack apk, supermarket mania journey hile apk, supermarket mania journey mod apk, supermarket mania journey money hack, supermarket mania journey para hile


Download Supermarket Mania Journey v3.9.1006 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like