Surgeon Simulator v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 319 ratings )
Price: $0
Download

Surgeon Simulator v1.4 FULL APK, hastane ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bossa Studios Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız doktor ile karşınızdaki hastayı görevler doğrultunda ameliyat etmek ve yaşamasını sağlamaktır. Surgeon Simulator, mobil cihazlara Steam üzerinden geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kullanabileceğiniz onlarca hastane ekipmanı, tehlikeli ameliyatlar, ölmek için can atan hastalar ve dahası sizleri bekliyor. Kesin, çıkarın, kırın, bozun her şey parmaklarınızın ucundadır. Surgeon Simulator v1.4 sürümünde hata ve performans için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Surgeon Simulator Play Store’da 15.99TL’dir, 12.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Surgeon Simulator v1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, surgeon simulator 1.4 android, surgeon simulator 1.4 apk, surgeon simulator 1.4 apk download, surgeon simulator 1.4 apk indir, surgeon simulator 1.4 full apk, surgeon simulator 1.4 mobile apk, surgeon simulator 1.4 telefon için, surgeon simulator android, surgeon simulator android download, surgeon simulator android indir, surgeon simulator apk, surgeon simulator apk download, surgeon simulator apk indir, surgeon simulator full apk, surgeon simulator full apk download, surgeon simulator mobile, surgeon simulator mobile apk, surgeon simulator telefon için, surgeon simulator telefon indir,


Download Surgeon Simulator v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like