Survivalcraft 2 v2.2.10.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 879 ratings )
Price: $0
Download

Survivalcraft 2 v2.2.10.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Survivalcraft 2 v2.2.10.3 FULL APK, hayatta kalma ve küpten oluşan evrenleri konu alan oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Candy Rufus Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız adada kendi yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve inşaatlar yapmaktır. Hayvanlar, köylüler, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, el aletleri ve dahası sizleri bekliyor. Gezin, toplayın, ve inşa edin, her şey parmaklarınızın ucundadır. Survivalcraft 2 v2.2.10.3 sürümünde oyun alanı büyütülmüş olup, köpek balığı ve mimoza bitkisi eklenmiştir ayrıca hatalar içinde düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Survivalcraft 2 Play Store’da 12.99TL’dir.

Kurulumu

Survivalcraft 2 v2.2.10.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, survivalcraft 2 2.2.10.2 apk, survivalcraft 2 2.2.10.2 apk download, survivalcraft 2 2.2.10.2 apk indir, survivalcraft 2 2.2.10.2 full apk, survivalcraft 2 2.2.10.3 full apk, survivalcraft 2 android, survivalcraft 2 android download, survivalcraft 2 android indir, survivalcraft 2 apk, survivalcraft 2 apk download, survivalcraft 2 apk indir, survivalcraft 2 full apk, survivalcraft 2 tam sürüm apk


Download Survivalcraft 2 v2.2.10.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like