Swordman Reforged v1.2.6 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 615 ratings )
Price: $0
Download

Swordman Reforged v1.2.6 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Swordman Reforged v1.2.6 PARA HİLELİ APK, platform ve macera oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını GMS Adventure firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz evren içinde yaratıklara karşı mücadele etmek ve bölümleri tamamlamaktır. Swordman Reforged içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakteri satın alıp, silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek tehlikeli yaratıklar, farklı eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. Swordman Reforged v1.2.6 sürümünde evcil hayvan sistemi eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Swordman Reforged Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Swordman Reforged v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Swordman Reforged 1.2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Swordman Reforged 1.2.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, swordsman reforged 1.2.6 altın hile, swordsman reforged 1.2.6 hack apk, swordsman reforged 1.2.6 hile apk, swordsman reforged 1.2.6 mod apk, swordsman reforged 1.2.6 para hile, swordsman reforged altın hile, swordsman reforged apk hile, swordsman reforged elmas hile, swordsman reforged hack, swordsman reforged hack apk, swordsman reforged hile, swordsman reforged hile apk, swordsman reforged mod apk, swordsman reforged para hile


Download Swordman Reforged v1.2.6 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like