Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK – HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 779 ratings )
Price: $0
Download

Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK – HİLELİ

Swords and Sandals Spartacus v1.0 HİLELİ APK, aksiyon, macera ve piksel türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü eGames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gladyatör Spartacus ile bulunduğunuz Roma topraklarında mücadele etmek, zindanlardan kurtulmak ve arenada galip gelmektir. Swords and Sandals Spartacus içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan Maximus Edition paketinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyun modları arasından seçim yapabilir, yenilmez bir savaşçı olarak yolunuza devam edebilirsiniz. Roma köleleri için savaşmak, tuzaklardan kurtulmak, kılıç ve kalkanı kullanmak parmaklarınızın ucundadır. Swords and Sandals Spartacus v1.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Swords and Sandals Spartacus Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Swords and Sandals Spartacus 1.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan Maximus Edition paketinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, swords and sandals spartacus 1.0 apk hile, swords and sandals spartacus 1.0 apk mod, swords and sandals spartacus 1.0 hack apk, swords and sandals spartacus 1.0 hile apk, swords and sandals spartacus 1.0 mod apk, swords and sandals spartacus hile apk, swords and sandals spartacus maximus apk, swords and sandals spartacus mod apk


Download Swords and Sandals Spartacus v1.0 MOD APK – HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like