SYMMETRY GO v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 900 ratings )
Price: $0
Download

SYMMETRY GO v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

SYMMETRY GO v1.3 ELMAS HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve strateji türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını IMGN PRO stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan sürükleyici oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz gezegen içinde zorlu şartlarda hayatta kalmaya çalışmak, ekibinizi hayatta tutmak ve yaşam alanınızı inşa etmektir. SYMMETRY GO içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ekibiniz için kolaylıklar sağlayabilirsiniz. SYMMETRY GO v1.3 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. SYMMETRY GO Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

SYMMETRY GO v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SYMMETRY GO 1.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

SYMMETRY GO 1.3 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tam sürüm oyunun kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, symmetry go 1.3 apk hile, symmetry go 1.3 elmas hile, symmetry go 1.3 full apk, symmetry go 1.3 hack apk, symmetry go 1.3 hile apk, symmetry go 1.3 mod apk, symmetry go 1.3 money hack, symmetry go 1.3 para hile, symmetry go android hile, symmetry go apk hile, symmetry go apk mod, symmetry go diamond hack, symmetry go elmas hile, symmetry go full apk, symmetry go hack, symmetry go hack apk, symmetry go hile apk, symmetry go mod apk, symmetry go money hack, symmetry go para hile


Download SYMMETRY GO v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like