Taichi Panda 3 Dragon Hunter v1.0.1 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 853 ratings )
Price: $0
Download

Taichi Panda 3 Dragon Hunter v1.0.1 FULL APK, aksiyon, macera ve RPG oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Snail Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik evren için hemde görevleri tamamlamak, hemde rakiplerinizle mücadele ederek yenilmez bir savaşçı olmaya çalışmaktır. Taichi Panda 3 Dragon Hunter henüz ülkemiz için sunulmadığı için FULL APK yani erken erişim olarak paylaşıyorum bu sayede birçok kişiden önce oyuna giriş yapabilir, karakterleri, serbest dolaşım evreni, yaratıkları, ekipmanları ve dahasını görebilirsiniz. Diğer TP oyunlarından fazlasıyla detaylı olup, bir nevi Knight Online, World of Warcraft, Metin 2 karışımı bir hissiyat uyandırmaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Taichi Panda 3: Dragon Hunter Play Store’da yeni olduğundan ve direk sunulmadığı için indirilmesi azdır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Taichi Panda 3 Dragon Hunter v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid oyun indir, taichi panda 3 android, taichi panda 3 apk, taichi panda 3 apk download, taichi panda 3 apk indir, taichi panda 3 dragon hunter 1.0.1 android, taichi panda 3 dragon hunter 1.0.1 apk, taichi panda 3 dragon hunter 1.0.1 apk download, taichi panda 3 dragon hunter 1.0.1 apk indir, taichi panda 3 dragon hunter 1.0.1 full apk, taichi panda 3 dragon hunter android, taichi panda 3 dragon hunter apk, taichi panda 3 dragon hunter apk download, taichi panda 3 dragon hunter full apk, taichi panda 3 full apk, taichi panda 3 mobile game


Download Taichi Panda 3 Dragon Hunter v1.0.1 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like