Taichi Panda v2.1 MOD APK – ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 597 ratings )
Price: $0
Download

Taichi Panda v2.1 MOD APK – ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Taichi Panda v2.1 ÖLÜMSÜZLÜK HİLE APK, son zamanlarda mobil platform içinde online yani çoklu oyunculu oyunlar çıkmaya başladı günün ikinci konusu olarak sunacağım yapımcılığını Snail Games stüdyosunun üstlendiği Taichi Panda android platformu için oluşturulmuş mükemmel bir MMORPG oyundur. Taichi Panda içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede karşınıza çıkan tüm yaratıkları rahatlıkla öldürebilir devasa bölüm sonu canavarları ile korkusuzca savaşabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile sizden istenilen görevler doğrultusunda ilerlemektir. Grafikleri tamamen 3D olduğu için bilgisayarda oynadığınız online oyunlardan farkı yok gibidir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Farklı karakter sınıfları, öldürülmeyi bekleyen onlarca yaratık türü, güçlü bölüm sonu canavarları (boss) ve yüz binlerce kullanıcıdan oluşan devasa bir evren… Diğer oyuncularca partiler kurup grupça mücadele edebilirsiniz. Taichi Panda Play Store’da 32.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Taichi Panda v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Taichi Panda v2.1 ölümsüzlük hile apk : yaratıklardan gelen atak size işlemez ve canınız azalmaz.

NOT 1 : bazı yaratıkların büyük gücü canınızı azaltabilir.

NOT 2 : Ölümsüzlük hilesinden dolayı bazı skill yani vuruş özellikleriniz etkisiz kalabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyuntaichi panda 2.1 android mod, taichi panda 2.1 hack apk, taichi panda 2.1 hack apk download, taichi panda 2.1 hack apk indir, taichi panda 2.1 hile apk, taichi panda 2.1 hile apk indir, taichi panda 2.1 hileli apk indir, taichi panda 2.1 mod apk, taichi panda 2.1 mod apk download, taichi panda android hack, taichi panda android hile apk, taichi panda android mod apk, taichi panda hile apk, taichi panda mod apk


Download Taichi Panda v2.1 MOD APK – ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like