Takumi Drift Legend v0.9.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 584 ratings )
Price: $0
Download

Takumi Drift Legend v0.9.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Takumi Drift Legend v0.9.4 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Epsilon games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yollar üstünde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Takumi Drift Legend içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı satın alıp, rahatça modifiye edebilirsiniz. Özel Japon arabaları, zorlu yollar, modifiye sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Takumi Drift Legend v0.9.4 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Takumi Drift Legend Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Kurulumu

Takumi Drift Legend v0.9.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Takumi Drift Legend 0.9.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, takumi drift legend 0.9.4 altın hile, takumi drift legend 0.9.4 apk hile, takumi drift legend 0.9.4 hack apk, takumi drift legend 0.9.4 hile apk, takumi drift legend 0.9.4 mod apk, takumi drift legend 0.9.4 para hile, takumi drift legend altın hile, takumi drift legend apk hile, takumi drift legend hack, takumi drift legend hack apk, takumi drift legend hile apk, takumi drift legend mod apk, takumi drift legend para hile


Download Takumi Drift Legend v0.9.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like