Tales Rush v1.2.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 781 ratings )
Price: $0
Download

Tales Rush v1.2.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Tales Rush v1.2.4 PARA HİLELİ APK, mini savaş ve karakter mücadele oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Potting Mob firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Tales Rush içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, yüksek atak hileli, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Onlarca aşama, tehlikeli canavarlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Tales Rush v1.2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Tales Rush Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Tales Rush v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tales Rush 1.2.4 can hile apk : oyun içinde yaratıkların atakları size işlemez.

Tales Rush 1.2.4 atak hile apk : oyun içinde yaratıklara tek atarsınız.

Tales Rush 1.2.4 para hile apk : oyun içinde bölüm sonlarında yüksek para kazanırsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tales rush 1.2.4 can hile, tales rush 1.2.4 hack apk, tales rush 1.2.4 hile apk, tales rush 1.2.4 mod apk, tales rush 1.2.4 para hile, tales rush altın hile, tales rush apk hile, tales rush apk mod, tales rush atak hile, tales rush can hile, tales rush hack, tales rush hack apk, tales rush hile apk, tales rush mod apk, tales rush para hile


Download Tales Rush v1.2.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like