Tank Stars v1.5.2 MOD APK – PARA / ELMAS / TANK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 43 views
( 658 ratings )
Price: $0
Download

Tank Stars v1.5.2 MOD APK – PARA / ELMAS / TANK HİLELİ

Tank Stars v1.5.2 PARA HİLELİ APK, tank savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playgendary firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz bölüm içinde rakibinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Tank Stars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, vip tankların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz tankı kullanıp, rahatça kadar sandık açabilirsiniz. Özel silahları olan tanklar, zorlu rakipler, farklı cephaneler ve dahası sizleri bekliyor. Tank Stars v1.5.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tank Stars Play Store’da 1.250.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Tank Stars v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tank Stars 1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tank Stars 1.5.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tank Stars 1.5.2 tank hile apk : oyun içindeki vip tankların kilidi açıktır. (ücretli tankların kilidi açınca oyunda sorun oluyor maalesef)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tank stars 1.5.2 android hile, tank stars 1.5.2 android mod, tank stars 1.5.2 apk hile, tank stars 1.5.2 apk mod, tank stars 1.5.2 hack apk, tank stars 1.5.2 hile apk, tank stars 1.5.2 mod apk, tank stars 1.5.2 money hack, tank stars 1.5.2 para hile, tank stars android hile, tank stars apk hile, tank stars apk mod, tank stars elmas hile, tank stars hack, tank stars hack apk, tank stars hile apk, tank stars mod apk, tank stars money hack, tank stars para hile


Download Tank Stars v1.5.2 MOD APK – PARA / ELMAS / TANK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like