Tanks A Lot v1.35 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 129 ratings )
Price: $0
Download

Tanks A Lot v1.35 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena v1.35 MERMİ HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve tank savaş oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü BoomBit Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Tanks A Lot! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Güçlü tanklar, yok edici silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Tanks A Lot v1.35 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D Olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tanks A Lot Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Tanks A Lot v1.35 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tanks A Lot 1.35 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tanks a lot 1.35 ammo hack, tanks a lot 1.35 android hile, tanks a lot 1.35 hack apk, tanks a lot 1.35 hile, tanks a lot 1.35 hile apk, tanks a lot 1.35 mermi hile, tanks a lot 1.35 mod apk, tanks a lot ammo hack, tanks a lot android hile, tanks a lot apk, tanks a lot apk hile, tanks a lot apk mod, tanks a lot ateş hile, tanks a lot bullet hack, tanks a lot hack, tanks a lot hack apk, tanks a lot hile, tanks a lot hile apk, tanks a lot mermi hile, tanks a lot mod apk


Download Tanks A Lot v1.35 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like