Tap Titans v3.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 649 ratings )
Price: $0
Download

Tap Titans v3.0.6 PARA HİLELİ APK, oynanış itibarı ile farklı oyunlar arayanlara önerebileceğim yapımcılığını Game Hive Publisher stüdyosunun üstlendiği yaratıklara karşı amansız bir mücadele vereceğiniz Tap Titans sizlerle paylaşmak istiyorum. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile karşınıza çıkan tüm yaratıkları öldürmektir oyunda tek başına değilsiniz farklı özellikleri olan kahramanlarda satın alıp düşmanlarınızı rahatlıkla yok edebilirsiniz. Tap Titans içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede hem kendi karakterinizi hemde yanınızda savaşan kahramanları en iyi şekilde geliştirebilir istediğiniz ekipmanlara sahip olabilirsiniz… Yanınızda savaşacak 30’dan fazla kahraman, onlarca düşman yaratık ve dahası… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Tap Titans Play Store’da 620.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Tap Titans v3.0.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gamehivecorp.taptitans” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Tap Titans v3.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tap Titans 3.0.6 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

111 Yorum Android Oyuntap titans 3.0.6 altın hile apk, tap titans 3.0.6 android hile, tap titans 3.0.6 mod apk, tap titans 3.0.6 mod apk download, tap titans 3.0.6 para hile apk, tap titans altın hile, tap titans android altın hile, tap titans android gack, tap titans android hile, tap titans android para hile, tap titans hack apk, tap titans hile apk, tap titans para hile


Download Tap Titans v3.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like