Tasty Blue v1.4.1.0 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 261 ratings )
Price: $0
Download

Tasty Blue v1.4.1.0 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Tasty Blue v1.4.1.0 TÜM KİLİTLER AÇIK APK, zaman geçirmek için keyifli oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Dingo Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız balık ile karşınıza ne çıkıyorsa yemek, gelişmek ve daha büyük avların peşine düşmektir. Tasty Blue içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm aşamaları geçerek oyunun sonuna ulaşabilirsiniz. Bitmek bilmeyen bir kovalamaca, farklı balık türleri, yenmeyi bekleyen yüzlerce av ve dahası sizleri bekliyor. Tasty Blue v1.4.1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tasty Blue Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Tasty Blue v1.4.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tasty Blue 1.4.1.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, tasty blue 1.4.1.0 android, tasty blue 1.4.1.0 android hack, tasty blue 1.4.1.0 android hile, tasty blue 1.4.1.0 apk, tasty blue 1.4.1.0 apk hack, tasty blue 1.4.1.0 apk mod, tasty blue 1.4.1.0 full apk, tasty blue 1.4.1.0 hack apk, tasty blue 1.4.1.0 hile apk, tasty blue 1.4.1.0 mod apk, tasty blue 1.4.1.0 unlock apk, tasty blue android, tasty blue android hack, tasty blue android hile, tasty blue android mod, tasty blue apk, tasty blue apk hack, tasty blue apk hile, tasty blue apk mod, tasty blue full apk, tasty blue hack apk, tasty blue hile apk, tasty blue mod apk, tasty blue unlock apk


Download Tasty Blue v1.4.1.0 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like