Tasty Planet Forever v1.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 848 ratings )
Price: $0
Download

Tasty Planet Forever v1.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Tasty Planet Forever v1.1.1 PARA HİLELİ APK, uzun soluklu ve zaman geçirten oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Dingo Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bölümlere göre değişen canlı ile bulunduğunuz evren içinde karşınıza çıkan her şeyi yemek ve olabildiğince gelişmektir. Tasty Planet Forever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerin kilidi açıp, özel yeteneklerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı evren temaları, hayvanlar, garip canlılar ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Tasty Planet Forever v1.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tasty Planet Forever Play Store’da yeni sunulmuştur.

 

Kurulumu

Tasty Planet Forever v1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tasty Planet Forever 1.1.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Tasty Planet Forever 1.1.1 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tasty planet forever 1.1.1 apk hile, tasty planet forever 1.1.1 elmas hile, tasty planet forever 1.1.1 hack apk, tasty planet forever 1.1.1 hile apk, tasty planet forever 1.1.1 mod apk, tasty planet forever 1.1.1 para hile, tasty planet forever altın hile, tasty planet forever android hile, tasty planet forever apk hile, tasty planet forever apk mod, tasty planet forever elmas hile, tasty planet forever hack, tasty planet forever hack apk, tasty planet forever hile, tasty planet forever hile apk, tasty planet forever mod apk, tasty planet forever para hile


Download Tasty Planet Forever v1.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like