Tasty Planet Forever v1.1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 636 ratings )
Price: $0
Download

Tasty Planet Forever v1.1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Tasty Planet Forever v1.1.4 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyun arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Dingo Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hayvanlar ile bulunduğunuz garip dünyalarda avlamak, gelişmek ve daha büyük avların peşine düşmektir. Tasty Planet Forever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerin kilidi açıp, özel yeteneklerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Farklı hayvanların bulunduğu dünyalar, düşmanlarınız, kaçış – kovalamaca ve dahası sizleri bekliyor. Tasty Planet Forever v1.1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Tasty Planet Forever Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Tasty Planet Forever v1.1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tasty Planet Forever 1.1.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Tasty Planet Forever 1.1.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tasty planet forever 1.1.4 apk hile, tasty planet forever 1.1.4 elmas hile, tasty planet forever 1.1.4 hack apk, tasty planet forever 1.1.4 hile apk, tasty planet forever 1.1.4 mod apk, tasty planet forever 1.1.4 para hile, tasty planet forever altın hile, tasty planet forever android hile, tasty planet forever apk hile, tasty planet forever apk mod, tasty planet forever elmas hile, tasty planet forever hack, tasty planet forever hack apk, tasty planet forever hile, tasty planet forever hile apk, tasty planet forever mod apk, tasty planet forever para hile


Download Tasty Planet Forever v1.1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like