Tasty Planet v1.8.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 231 ratings )
Price: $0
Download

Tasty Planet v1.8.0.0 FULL APK, uzun soluklu, klasik ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Dingo Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız gri renkli bir canlı ile bulunduğunuz bölüm içindeki sizden küçük tüm canlıları, maddeleri yemek, büyümek ve daha büyük avların peşine düşmektir. Onlarca bölüm, tehlikeli düşmanlar, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. Farklı ortamlarda avlanacak canılar, maddeler, arabalar hatta gezegenler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Tasty Planet v1.8.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tasty Planet Play Store’da 11.99TL’dir yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Tasty Planet v1.8.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, tasty planet 1.8.0.0 android, tasty planet 1.8.0.0 android download, tasty planet 1.8.0.0 android indir, tasty planet 1.8.0.0 apk, tasty planet 1.8.0.0 apk download, tasty planet 1.8.0.0 full apk, tasty planet android, tasty planet android download, tasty planet android indir, tasty planet apk, tasty planet apk download, tasty planet full apk, tasty planet mobile apk


Download Tasty Planet v1.8.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like