Tegra Crafting and Building v1.1.19 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 508 ratings )
Price: $0
Download

Tegra Crafting and Building v1.1.19 MOD APK – PARA HİLELİ

Tegra Crafting and Building Survival Shooter v1.1.19 PARA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Avega Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız garip dünya içinde yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır. Tegra Crafting and Building içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel ekipmanlara sahip olup, yaratıkları yok edebilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, onlarca ekipman, craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Tegra Crafting and Building v1.1.19 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tegra: Crafting and Building Survival Shooter Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Kurulumu

Tegra Crafting and Building v1.1.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tegra Crafting and Building 1.1.19 para hile apk : eğitim modu bittikten sonra oyun içinde gerçek parayla alışveriş yapma bölümünde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Altın, elmas ve silahlara sahip olabilirsiniz. Üzerinde fiyat yazan butonlara basmanız yeterlidir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tegra crafting and building 1.1.19 altın hile, tegra crafting and building 1.1.19 elmas hile, tegra crafting and building 1.1.19 hack apk, tegra crafting and building 1.1.19 mod apk, tegra crafting and building 1.1.19 para hile, tegra crafting and building altın hile, tegra crafting and building apk hile, tegra crafting and building apk mod, tegra crafting and building hack apk, tegra crafting and building hile apk, tegra crafting and building mod apk, tegra crafting and building para hile, tegra crafting and building survival shooter hile apk


Download Tegra Crafting and Building v1.1.19 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like