Tegra Crafting and Building v1.2.03 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 622 ratings )
Price: $0
Download

Tegra Crafting and Building v1.2.03 MOD APK – PARA HİLELİ

Tegra Crafting and Building v1.2.03 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Avega Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünya içinde zombilere karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Tegra Crafting and Building içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel ekipmanlara sahip olup, yaratıkları yok edebilirsiniz. Detaylı craft sistemi, farklı bölgeler, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Tegra Crafting and Building v1.2.03 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tegra: Crafting and Building Survival Shooter Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Kurulumu

Tegra Crafting and Building v1.2.03 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tegra Crafting and Building 1.2.03 para hile apk : eğitim modu bittikten sonra oyun içinde gerçek parayla alışveriş yapma bölümünde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Altın, elmas ve silahlara sahip olabilirsiniz. Üzerinde fiyat yazan butonlara basmanız yeterlidir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Tegra Crafting and Building v1.2.03 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like