TEKKEN v0.1 MOD APK – YETENEK KİLİTLERİ AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 708 ratings )
Price: $0
Download

TEKKEN v0.1 KİLİTLER AÇIK APK, dünya sınırları içinde dövüş oyunu dendiği zaman akla ilk gelen yapımlardan birisidir TEKKEN, ünlü BANDAI NAMCO stüdyosu tarafından geliştirilmektedir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü karakteri ile bulunduğunuz arena içinde rakibinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip olmaya çalışmaktır. TEKKEN içinde yaşanan zorluklardan dolayı özel vuruşlar yani yeteneklerinizin kilidi açık, daha fazla exp kazanma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dövüşçü kahramanlarınızı daha etkili kullanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, geniş oyun evreni, onlarca ünlü TEKKEN karakteri, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. TEKKEN v0.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TEKKEN Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulu

TEKKEN v0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “eu.bandainamcoent.tekkenmobile” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

TEKKEN v0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TEKKEN 0.1 yetenek hile apk : oyun içinde savaş alanında karakterlerinizin özel vuruşlarının tamamı açıktır.

TEKKEN 0.1 exp hile apk : oyun içinde normal biraz daha fazla exp puanı kazanırsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 4.4 ve üstü sistem gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 140 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, tekken 0.1 android hile, tekken 0.1 apk, tekken 0.1 apk download, tekken 0.1 apk hile, tekken 0.1 apk mod, tekken 0.1 full apk, tekken 0.1 hack apk, tekken 0.1 hile apk, tekken 0.1 mod apk, tekken 0.1 unlock apk, tekken android, tekken android game, tekken android hile, tekken apk, tekken apk hack, tekken apk hile, tekken apk indir, tekken hack apk, tekken hile apk, tekken mobile game, tekken mod apk, tekken money hack, tekken telefon, tekken telefon için, tekken yetenek hile


Download TEKKEN v0.1 MOD APK – YETENEK KİLİTLERİ AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like