TEKKEN v0.5.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 619 ratings )
Price: $0
Download

TEKKEN v0.5.1 CAN HİLELİ APK, dövüş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü BANDAI NAMCO firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü ekip ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle dövüşmek ve galip gelmeye çalışmaktır. TEKKEN içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, özel yeteneklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinizi yenip görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca dövüşçü, özel yetenekler, bitmek bilmeyen dövüş müsabakaları ve dahası sizleri bekliyor. TEKKEN v0.5.1 sürümünde Cadılar Bayramı teması hakim olup, yeni oyun modu eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TEKKEN Play Store’da herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulu

TEKKEN v0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “eu.bandainamcoent.tekkenmobile” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

TEKKEN v0.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TEKKEN 0.5.1 can hile apk : oyun içinde dövüş bittikten sonra yeni müsabakaya daima tam dolu can ile başlarsınız.

TEKKEN 0.5.1 yetenek hile apk : oyun içinde savaş alanında karakterlerinizin özel vuruşlarının tamamı açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : MOD APK dosyası için Android sistem gereksinimi 4.0 ve üzerine düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse oynayabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, tekken 0.5.1 android hile, tekken 0.5.1 apk, tekken 0.5.1 apk download, tekken 0.5.1 apk hile, tekken 0.5.1 apk mod, tekken 0.5.1 can hile, tekken 0.5.1 full apk, tekken 0.5.1 hack apk, tekken 0.5.1 hile apk, tekken 0.5.1 mod apk, tekken 0.5.1 unlock apk, tekken android, tekken android game, tekken android hile, tekken apk, tekken apk hack, tekken apk hile, tekken apk indir, tekken can hile, tekken hack apk, tekken hile apk, tekken mobile game, tekken mod apk, tekken money hack, tekken telefon, tekken telefon için, tekken yetenek hile


Download TEKKEN v0.5.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like