Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 44 views
( 727 ratings )
Price: $0
Download

Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 PARA HİLELİ APK, simülasyon, gemi savaş ve korsan oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını HeroCraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan kaptan ile sular üstünde düşmanlarınızla mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Tempest Pirate Action RPG Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, gemiyi rahatça geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, tayfanız, farklı gemiler – limanlar ve dahası sizleri bekliyor. Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 sürümünde yeni silahlar – cephaneler, yelkenler ve bayraklar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tempest: Pirate Action RPG Premium Play Store’da 59.99TL’dir.

Kurulumu

Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tempest Pirate Action RPG Premium 1.4.7 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 31 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, tempest pirate action rpg premium 1.4.7 apk, tempest pirate action rpg premium 1.4.7 full apk, tempest pirate action rpg premium 1.4.7 hack apk, tempest pirate action rpg premium 1.4.7 hile apk, tempest pirate action rpg premium 1.4.7 mod apk, tempest pirate action rpg premium 1.4.7 para hile, tempest pirate action rpg premium apk, tempest pirate action rpg premium full apk, tempest pirate action rpg premium hack apk, tempest pirate action rpg premium hile apk, tempest pirate action rpg premium mod apk, tempest pirate action rpg premium para hile


Download Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like