Temple Run 2 v1.17 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 353 ratings )
Price: $0
Download

Temple Run 2 v1.17 MOD APK – PARA HİLELİ

Temple Run 2 v1.17 PARA HİLELİ APK, koşu tarzı oyunları sevenler için biçilmiş kaftanlardan birisidir yapımcılığını Imangi stüdyosu üstlenmiştir, mobil platformun ilk koşu oyunudur… Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile engelli yollardan ilerleyerek en uzak mesafeyi gitmektir. Temple Run 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun parası ile satılan tüm karakterleri satın alabilir, özel yeteneklerinizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Temple Run 2’de amasız bir yarış sizleri bekliyor peşinizden gelen yaratık, karşınıza çıkan onlarca engel ve dahası… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Temple Run 2 Play Store’da 5.256.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Temple Run 2 v1.17 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Temple Run 2 v1.17 para hile apk : oyuna giriş yapıp ilk ölümden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Temple Run 2 v1.17 elmas hile apk : oyuna giriş yapıp ilk ölümden sonra elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyuntemple run 2 1.17 altın hile apk, temple run 2 1.17 android hack, temple run 2 1.17 android hile, temple run 2 1.17 android hile apk, temple run 2 1.17 android mod, temple run 2 1.17 elmas hile apk, temple run 2 1.17 hack apk, temple run 2 1.17 hile apk, temple run 2 1.17 mod apk, temple run 2 1.17 para hile apk, temple run 2 altın hile apk, temple run 2 android hack, temple run 2 android hile, temple run 2 android mod, temple run 2 elmas hile apk, temple run 2 hack apk, temple run 2 hile apk, temple run 2 hile indir, temple run 2 mod apk, temple run 2 para hile apk27,398


Download Temple Run 2 v1.17 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like