Temple Run 2 v1.40 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 595 ratings )
Price: $0
Download

Temple Run 2 v1.40 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Imangi Studios firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik evren içinde daima ileri doğru koşmak, engellere takılmadan yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Temple Run 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, peşinizden gelen dev yaratık, bolca engel ve dahası sizleri bekliyor. Temple Run 2 v1.40 sürümünde sonbahar mevsiminin teması hakimdir ve yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Temple Run 2 Play Store’da 7.480.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Temple Run 2 v1.40 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Temple Run 2 1.40 hile apk : oyun içinde tüm alışverişlerinizi paranız veya elmasınız ne kadar olursa olsun rahatlıkla yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Temple Run 2 v1.40 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like