Terminator Genisys: Revolution v1.0.2 MOD APK – PARA HİLE

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 498 ratings )
Price: $0
Download

Terminator Genisys: Revolution v1.0.2 MOD APK – PARA HİLE

Terminator Genisys: Revolution v1.0.2 PARA HİLELİ APK, yapımcılığını ünlü mobil oyun stüdyolarından birisi olan GLU’nun üstlendiği dünyaca tanınan bir film serisinin mobil platform için oluşturulmuş ilk oyunudur. Terminator Genisys: Revolution içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile SKYNET sisteminin kontrol ettiği robotlara karşı bir mücadele etmektir. Hedef al, ateş et mantığında işleyen oyunumuzda düşmanlar Terminatör robotlardan oluşmaktadır. Makineli tüfeklerden tutunda lazer silahlara kadar uzanan geniş bir silah kadrosu mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Terminator Genisys: Revolution Play Store’da 1.200’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Terminator Genisys: Revolution v1.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.t5” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Terminator Genisys: Revolution v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Terminator Genisys: Revolution 1.0.2 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para ile olan harcamalar o anki para miktarınıza eklenir. Dolayısıyla sınırsız paraya sahip olursunuz.

Terminator Genisys: Revolution 1.0.2 altın hile apk : oyun içinde yapacağınız altın ile olan harcamalar o anki altın miktarınıza eklenir. Dolayısıyla sınırsız altına sahip olursunuz.

UYARI : altın ve para ile ögeleri satın alırken en düşük fiyatlı olanlardan başlamanız gerekiyor. Aksi halde pahalı ögeleri alamazsınız. Silahınızı geliştirip para ve altınınızı rahatlıkla arttırabilirsiniz.

NOT 2 : oyuna ilk giriş için internet bağlantısı gereklidir. Cihazlara göre değişen ufak bir veri dosyası indirecektir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, terminator genisys revolution 1.0.2 altın hile apk, terminator genisys revolution 1.0.2 android hile, terminator genisys revolution 1.0.2 android mod, terminator genisys revolution 1.0.2 hack apk, terminator genisys revolution 1.0.2 hack apk indir, terminator genisys revolution 1.0.2 hile apk, terminator genisys revolution 1.0.2 mod apk, terminator genisys revolution 1.0.2 para hile apk, terminator genisys revolution android, terminator genisys revolution android hile, terminator genisys revolution hack apk indir, terminator genisys revolution hile apk, terminator genisys revolution mod, terminator genisys revolution para hile apk


Download Terminator Genisys: Revolution v1.0.2 MOD APK – PARA HİLE

Download

Recommended for You

You may also like