Terra Monsters 3 v20.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 808 ratings )
Price: $0
Download

Terra Monsters 3 v20.0 PARA HİLELİ APK, yaratık besleme, eğitme ve savaştırma oyunlarını seviyorsanız ve biraz Pokemon’a ilginiz varsa deneyebileceğiniz orta seviyeli bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız yaratık ve karakter ile bulunduğunuz garip evren içinde düşmanlarınızla savaşmak, görevleri tamamlamak ve yaratıklar yakalamaktır. Terra Monsters 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz yaratıklara sahip olabilir veya dilediğiniz kadar kart paketi açabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, güçlü yaratıklar, eğitim aşamaları ve dahası sizleri bekliyor. Terra Monsters 3 v20.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Terra Monsters 3 Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Terra Monsters 3 v20.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Terra Monsters 3 20.0 para hile apk : oyun içinde eğitim moduna uyarak ilerleyen, paranız belli bir aşamadan sonra sınırsız olacaktır.

Terra Monsters 3 20.0 elmas hile apk : oyun içinde eğitim moduna uyarak ilerleyen, elmas miktarınız belli bir aşamadan sonra sınırsız olacaktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, terra monsters 3 20.0 altın hile, terra monsters 3 20.0 apk hile, terra monsters 3 20.0 apk mod, terra monsters 3 20.0 elmas hile, terra monsters 3 20.0 hack apk, terra monsters 3 20.0 hile apk, terra monsters 3 20.0 mod apk, terra monsters 3 20.0 money hack, terra monsters 3 20.0 para hile, terra monsters 3 altın hile, terra monsters 3 android hile, terra monsters 3 android mod, terra monsters 3 apk hile, terra monsters 3 apk mod, terra monsters 3 diamond hack, terra monsters 3 elmas hile, terra monsters 3 gem hack, terra monsters 3 hack apk, terra monsters 3 hile apk, terra monsters 3 mod apk, terra monsters 3 money hack, terra monsters 3 para hile,


Download Terra Monsters 3 v20.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like