TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 MOD APK – ENERJİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 212 ratings )
Price: $0
Download

TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 MOD APK – ENERJİ HİLELİ

TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 ENERJİ HİLELİ APK, yönetim, hayatta kalma ve strateji oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını BENDIS Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız insanlar ile dünyanın uğradığı yıkımdan sonra koloni kurmaya çalışmak ve hayatta kalmaktır. TERRA NOVA Strategy of Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kaynaklarınızı artırıp, inşaatları kolayca yapabilirsiniz. Düşmanlarınız, inşa edilecek yapılar, yapılacak keşifler ve dahası sizleri bekliyor. TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 sürümünde yeni bölgeler, düşmanlar, binalar için özellikler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TERRA NOVA Strategy of Survival Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Kurulumu

TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 enerji hile apk : oyun içinde enerji ile su, demir, yiyecek gibi kaynakları satın alırken enerji miktarınız azalmaz daima artar. (oyun ekranında, sağ alt köşedeki kaynak ikonlarının bulunduğu üzerinde “+” butondan ulaşabilirsiniz)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, İşletme Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, apk, apk indir, terra nova enerji hile, terra nova hack apk, terra nova hile apk, terra nova mod apk, terra nova para hile, terra nova strategy of survival 1.2.8.0 enerji hile, terra nova strategy of survival 1.2.8.0 hack apk, terra nova strategy of survival 1.2.8.0 hile apk, terra nova strategy of survival 1.2.8.0 mod apk, terra nova strategy of survival 1.2.8.0 para hile, terra nova strategy of survival enerji hile, terra nova strategy of survival hack apk, terra nova strategy of survival hile apk, terra nova strategy of survival mod apk


Download TERRA NOVA Strategy of Survival v1.2.8.0 MOD APK – ENERJİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like