Teslagrad v2.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 45 views
( 941 ratings )
Price: $0
Download

Teslagrad v2.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Teslagrad v2.2 FULL APK, platform, macera ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Teslamancer teknolojisine sahip karakter ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve karanlığı yenmektir. Farklı silahlar, kafa yoran bulmacalar, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Teslagrad v2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Elektropia krallığını kurtarmak için kötülüğü alt etmek parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Teslagrad Play Store’da 44.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Teslagrad v2.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 27 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, teslagrad, teslagrad 2.2 android, teslagrad 2.2 apk download, teslagrad 2.2 apk indir, teslagrad 2.2 full apk, teslagrad android, teslagrad android download, teslagrad android indir, teslagrad apk, teslagrad apk download, teslagrad apk indir, teslagrad full apk, teslagrad mobile game, teslagrad telefon, teslagrad telefon için


Download Teslagrad v2.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like