TETRIS Blitz v3.6.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 304 ratings )
Price: $0
Download

TETRIS Blitz v3.6.5 PARA HİLELİ APK, Tetris oynamayı seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bloklardan oluşan şekiller ile alt tam dizeler oluşturarak patlatmak ve puanları toplamaktır. TETRIS Blitz içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız bilet hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup tüm bölümleri tamamlayabilirsiniz. Binlerce yok edilmeyi bekleyin blok, zorlu bölümler, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. TETRIS Blitz v3.6.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TETRIS Blitz Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

a

Kurulumu

TETRIS Blitz v3.6.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TETRIS Blitz 3.6.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TETRIS Blitz 3.6.5 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, tetris blitz 3.6.5 android hile, tetris blitz 3.6.5 apk hile, tetris blitz 3.6.5 hack apk, tetris blitz 3.6.5 hile apk, tetris blitz 3.6.5 mod apk, tetris blitz 3.6.5 money hack, tetris blitz 3.6.5 para hile, tetris blitz altın hile, tetris blitz android hile, tetris blitz android mod, tetris blitz apk hack, tetris blitz apk hile, tetris blitz apk mod, tetris blitz enerji hile, tetris blitz hack, tetris blitz hack apk, tetris blitz hile apk, tetris blitz mod apk, tetris blitz money hack, tetris blitz para hile


Download TETRIS Blitz v3.6.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like