The Almost Gone v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 890 ratings )
Price: $0
Download

The Almost Gone v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

The Almost Gone v1.0.7 FULL APK, bulmaca, gizem ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Playdigious firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Birbirine bağlı ama farklı ortamlarda olay örgüsünü takip etmeniz gerekiyor aksi halde bir çıkmazın içinde sıkışabilirsiniz. Amacınız bulunduğunuz garip ortamlarda nesne bulmacalarını çözmek, gizemleri aydınlatmak ve hikayenin devamına göre ilerlemektir. The Almost Gone STEAM ile mobil cihazlara aynı anda giriş yapan oyunlardan birisidir. İpuçlarını toplamak, karanlık sırların ardındaki gerçeğe ulaşmak parmaklarınızın ucundadır. The Almost Gone v1.0.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Almost Gone Play Store’da 44.99TL’dir.

Kurulumu

The Almost Gone v1.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the almost gone 1.0.7 android, the almost gone 1.0.7 apk, the almost gone 1.0.7 full apk, the almost gone android, the almost gone android indir, the almost gone apk, the almost gone apk indir, the almost gone full, the almost gone full apk, the almost gone mobile


Download The Almost Gone v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like