The Battle Cats v8.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 208 ratings )
Price: $0
Download

The Battle Cats v8.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

The Battle Cats v8.0.0 PARA HİLELİ APK, strateji, savunma ve savaş türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PONOS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kedi ordusu ile bulunduğunuz bölümde köpeklere karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. The Battle Cats içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız xp, sınırsız yiyecek hileli olarak sunuyorum bu sayede kedilerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez bir orduya sahip olabilirsiniz. Uzun süren savaşlar, özel yetenekleriniz, onlarca bölüm, farklı kediler ve dahası sizleri bekliyor. The Battle Cats v8.0.0 sürümünde yeni etkinlikler, görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Battle Cats Play Store’da 230.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

The Battle Cats v8.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Battle Cats 8.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Battle Cats 8.0.0 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, the battle cats 8.0.0 android hile, the battle cats 8.0.0 apk, the battle cats 8.0.0 hack apk, the battle cats 8.0.0 hile apk, the battle cats 8.0.0 mod apk, the battle cats 8.0.0 money hack, the battle cats 8.0.0 para hile, the battle cats 8.0.0 xp hack, the battle cats android hile, the battle cats full apk, the battle cats hack apk, the battle cats hile apk, the battle cats mod apk, the battle cats money hack, the battle cats para hile, the battle cats xp hack, the battle cats xp hile


Download The Battle Cats v8.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like