The Battle of Polytopia v.Língua MOD APK – Tüm Karakterler Açık

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 840 ratings )
Price: $0
Download

The Battle of Polytopia v.Língua MOD APK – Tüm Karakterler Açık

The Battle of Polytopia v.Língua Tüm Karakterler Açık APK, taktik, strateji ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Midjiwan AB firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kabile ile bulunduğunuz harita üstünde kendi bölgenizi savunmak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. The Battle of Polytopia kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki birçok karakter kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani tüm kahramanları kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz savaşçıyı seçip rakiplerinize saldırabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı topluluklar, geniş oyun haritası ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Battle of Polytopia Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

The Battle of Polytopia v.Língua MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Battle of Polytopia hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the battle of polytopia android hack, the battle of polytopia android hile, the battle of polytopia android mod, the battle of polytopia full, the battle of polytopia full apk, the battle of polytopia hack apk, the battle of polytopia hile apk, the battle of polytopia hile indir, the battle of polytopia lingua hack, the battle of polytopia mod apk, the battle of polytopia unlock apk


Download The Battle of Polytopia v.Língua MOD APK – Tüm Karakterler Açık

Download

Recommended for You

You may also like