The Battle of Polytopia v2.0.38.4415 MOD APK – Kabileler Açık

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 287 ratings )
Price: $0
Download

The Battle of Polytopia v2.0.38.4415 MOD APK – Kabileler Açık

The Battle of Polytopia v2.0.38.4415 Kabileler Açık APK, mini savaş, strateji ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Midjiwan AB firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kabile bulunduğunuz topraklar üstünde kendi bölgenizi korumak ve sınırlarınızı genişletmektir. The Battle of Polytopia kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki birçok kabile kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani hepsini kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz köyü seçip rakiplerinize saldırabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı yeteneklere sahip kabileler, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. The Battle of Polytopia v2.0.38.4415 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Battle of Polytopia Play Store’da 180.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

The Battle of Polytopia v2.0.38.4415 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Battle of Polytopia hile apk : oyun içindeki tüm kabileler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 55 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the battle of polytopia 2.0.38.4415 hack, the battle of polytopia android hack, the battle of polytopia android hile, the battle of polytopia android mod, the battle of polytopia full, the battle of polytopia full apk, the battle of polytopia hack apk, the battle of polytopia hile apk, the battle of polytopia hile indir, the battle of polytopia mod apk, the battle of polytopia unlock apk


Download The Battle of Polytopia v2.0.38.4415 MOD APK – Kabileler Açık

Download

Recommended for You

You may also like