The Birdcage v1.0.4747 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 308 ratings )
Price: $0
Download

The Birdcage v1.0.4747 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

The Birdcage v1.0.4747 FULL APK, bulmaca türündeki uğraştıran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MobiGrow stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde kafesteki kuşu kurtarmak için kilitlerde olan gizemi çözmek ve görevleri tamamlamaktır. The Birdcage içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Onlarca bölüm, detaylı işlenmiş ortamlar, açılması zor kilitler ve dahası sizleri bekliyor. The Birdcage v1.0.4747 sürümünde yeni bölümler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Birdcage Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

The Birdcage v1.0.4747 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Birdcage 1.0.4747 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the birdcage 1.0.4747 apk hile, the birdcage 1.0.4747 full apk, the birdcage 1.0.4747 hack apk, the birdcage 1.0.4747 hile apk, the birdcage 1.0.4747 mod apk, the birdcage 1.0.4747 unlock apk, the birdcage android, the birdcage apk hile, the birdcage apk mod, the birdcage bölüm hile, the birdcage full apk, the birdcage hack, the birdcage hack apk, the birdcage hile apk, the birdcage mod apk, the birdcage unlock apk


Download The Birdcage v1.0.4747 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like