The Blockheads v1.7.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 255 ratings )
Price: $0
Download

The Blockheads v1.7.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

The Blockheads v1.7.4 PARA HİLELİ APK, açık dünya, inşaat ve küp oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Noodlecake Studios Inc firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz küpten evren içinde inşaat işlerini yapmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. The Blockheads içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız kristal hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm inşa işlerini kolayca yapabilirsiniz. Geniş bir dünya, hayvanlar, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. The Blockheads v1.7.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Blockheads Play Store’da 290.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

The Blockheads v1.7.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Blockheads 1.7.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kristal miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the blockheads 1.7.4 hack apk, the blockheads 1.7.4 hile apk, the blockheads 1.7.4 mod apk, the blockheads 1.7.4 mod hack, the blockheads 1.7.4 para hile, the blockheads 1.7.4 sınırsız hile, the blockheads altın hile, the blockheads apk hile, the blockheads hack, the blockheads hack apk, the blockheads hile, the blockheads hile apk, the blockheads kristal hack apk, the blockheads kristal hile, the blockheads kristal hile apk, the blockheads mod apk, the blockheads para hile


Download The Blockheads v1.7.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like