The Bonfire Forsaken Lands v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 837 ratings )
Price: $0
Download

The Bonfire Forsaken Lands v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

The Bonfire Forsaken Lands v1.3 PARA HİLELİ APK, yönetim, strateji ve krallık kurma üzerine oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FredBear Games Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz topraklarda krallığınızı kurmak, yaratıklara karşı mücadele etmek ve halkınızı korumaktır. The Bonfire Forsaken Lands v1.3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız kaynak hileli, gerçek parayla satılan bölüm paketinin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, krallığınızı hızlıca kurup keşiflere çıkarabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, yapılacak onlarca inşaat, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. The Bonfire Forsaken Lands v1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Bonfire Forsaken Lands Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

The Bonfire Forsaken Lands v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Bonfire Forsaken Lands 1.3 hile apk : oyun içindeki kaynaklarınız tüm inşaatlara yeter ve harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the bonfire forsaken lands 1.3 altın hile, the bonfire forsaken lands 1.3 hack apk, the bonfire forsaken lands 1.3 hile apk, the bonfire forsaken lands 1.3 mod apk, the bonfire forsaken lands 1.3 para hile, the bonfire forsaken lands android, the bonfire forsaken lands apk, the bonfire forsaken lands apk hile, the bonfire forsaken lands hack apk, the bonfire forsaken lands hile apk, the bonfire forsaken lands mobile, the bonfire forsaken lands mod apk, the bonfire forsaken lands para hile, the bonfire forsaken lands telefon için


Download The Bonfire Forsaken Lands v1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like