The Catapult 2 v1.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 689 ratings )
Price: $0
Download

The Catapult 2 v1.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

The Catapult 2 v1.1.7 PARA HİLELİ APK, atıcılık oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü BYV firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve mancınık ile bulunduğunuz bölümle hedefinizi etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. The Catapult 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz mancınık, ekipman ve yetenekleri satın alabilirsiniz. Onlarca bölüm, zorlu rakipler, zamana karşı yarış ve dahası sizleri bekliyor. The Catapult 2 v1.1.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Catapult 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

The Catapult 2 v1.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Catapult 2 1.1.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the catapult 2 1.1.7 altın hile, the catapult 2 1.1.7 android hile, the catapult 2 1.1.7 apk hile, the catapult 2 1.1.7 apk mod, the catapult 2 1.1.7 hack apk, the catapult 2 1.1.7 hile apk, the catapult 2 1.1.7 mod apk, the catapult 2 1.1.7 money hack, the catapult 2 1.1.7 para hile, the catapult 2 altın hile, the catapult 2 android hile, the catapult 2 apk, the catapult 2 apk hile, the catapult 2 apk mod, the catapult 2 hack, the catapult 2 hack apk, the catapult 2 hile, the catapult 2 hile apk, the catapult 2 mod apk, the catapult 2 money hack, the catapult 2 para hile


Download The Catapult 2 v1.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like