The Coma Cutting Class v1.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 307 ratings )
Price: $0
Download

The Coma Cutting Class v1.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

The Coma Cutting Class v1.0.2 FULL APK, hayatta kalma, korku ve kaçış türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DODAM GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz okulda yaşanan kötü olaylardan sonra tehlikeli ve insanlıktan çıkmış olan öğretmenden kaçmak ve kurtulmaya çalışmaktır. Seçimlerinize göre şekillenen hikaye, kullanabileceğiniz farklı ekipmanlar, lise arkadaşlarınız, sınıflar ve dahası sizleri bekliyor. The Coma Cutting Class v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. The Coma Cutting Class STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. The Coma Cutting Class v1.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Coma Cutting Class Play Store’da 34.99TL’dir.

 

Kurulumu

The Coma Cutting Class v1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Korku Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the coma cutting class 1.0.2 android, the coma cutting class 1.0.2 apk, the coma cutting class 1.0.2 apk indir, the coma cutting class 1.0.2 full apk, the coma cutting class android, the coma cutting class android apk, the coma cutting class android indir, the coma cutting class apk, the coma cutting class apk download, the coma cutting class apk indir, the coma cutting class full apk, the coma cutting class mobile, the coma cutting class mobile game, the coma cutting class telefon için


Download The Coma Cutting Class v1.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like