The Escapists v1.0.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 297 ratings )
Price: $0
Download

The Escapists v1.0.8 PARA HİLELİ APK, piksel, macera ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Team 17 Digital Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mahkum karakteri ile bulunduğunuz hapishaneden kaçmak için planlar yapmak, diğer mahkumlarla mücadele edip hayatta kalmaya çalışmaktır. The Escapists içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede hapishane içinde rahat edebilir, istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli insanlar, gardiyanlar ve dahası sizleri bekliyor. The Escapists v1.0.8 sürümünde kaçmanız gereken yeni bir hapishane eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Escapists Play Store’da 13,99TL’dir 4.700’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

The Escapists v1.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Escapists 1.0.8 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Klasik Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, apk oyun, the escapists 1.0.8 android hile, the escapists 1.0.8 apk, the escapists 1.0.8 apk download, the escapists 1.0.8 apk indir, the escapists 1.0.8 hile apk, the escapists 1.0.8 mobile, the escapists 1.0.8 mod apk, the escapists 1.0.8 para hile, the escapists android hile, the escapists android için, the escapists apk, the escapists apk dowload, the escapists apk full, the escapists full apk, the escapists hack, the escapists hack apk, the escapists hile apk, the escapists mobile apk, the escapists mod, the escapists mod apk, the escapists para hile


Download The Escapists v1.0.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like