The Gardens Between v1.06 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 252 ratings )
Price: $0
Download

The Gardens Between v1.06 FULL APK – TAM SÜRÜM

The Gardens Between v1.06 FULL APK, bulmaca, macera ve kafa yoran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını The Voxel Agents firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yakın dostlar Arina ile Frendt ile mistik bir evren içinde gizemli bahçelerde ilerlemek, bulmacaları çözmek ve hikayeyi devam ettirmektir. Kaybolduğunuz garip dünya içinde aklınızı kullanıp bulmacaları çözmek, yardımlaşmak parmaklarınızın ucundadır. The Gardens Between v1.06 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. The Gardens Between Play Store’da 34.99TL’dir, şuanda erken erişim aşamasındadır.\

Kurulumu

The Gardens Between v1.06 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the gardens between 1.06 android, the gardens between 1.06 apk, the gardens between 1.06 full apk, the gardens between android, the gardens between android apk, the gardens between apk, the gardens between apk full, the gardens between full apk, the gardens between mobile, the gardens between mobile apk, the gardens between telefon için


Download The Gardens Between v1.06 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like