The House of Da Vinci 2 v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 67 ratings )
Price: $0
Download

The House of Da Vinci 2 v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

The House of Da Vinci 2 v1.0.1 FULL APK, gizem, bulmaca ve hikaye türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Blue Brain Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip ev içinde esrarengiz olayları çözerek ilerlemek, keşifler yapmaktır. Detaylı işlenmiş ortamlar, sürükleyici oyun yapısı, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. The House of Da Vinci 2 v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinde de bilgisayar oyuncuları için sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The House of Da Vinci 2 Play Store’da 18.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

The House of Da Vinci 2 v1.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bluebraingames.houseofdavinci2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The House of Da Vinci 2 v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the house of da vinci 2 1.0.1 android, the house of da vinci 2 1.0.1 apk, the house of da vinci 2 1.0.1 apk indir, the house of da vinci 2 1.0.1 full apk, the house of da vinci 2 1.0.1 mobile, the house of da vinci 2 android, the house of da vinci 2 android için, the house of da vinci 2 apk, the house of da vinci 2 apk indir, the house of da vinci 2 full apk, the house of da vinci 2 mobile, the house of da vinci 2 mobile apk, the house of da vinci 2 telefon için


Download The House of Da Vinci 2 v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like