The House of Da Vinci v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 753 ratings )
Price: $0
Download

The House of Da Vinci v1.0.0 FULL APK, gizem dolu bulmaca çözme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Blue Brain Games firmasının üstlendiği geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Leonardo da Vinci evinde sırları aydınlatmak, çeşitli mekanikleri çözmek, görevleri tamamlamak ve sezgisel olarak ilerlemektir. Aslında sadece bulmaca değil, macera oyunu olarak düşünebilirsiniz yönlendirmeler tamamen size aittir. Kahramanı kontrol ettiğiniz tarih 1506 yılıdır, ortam, ürünler, hatta hareketleriniz ile o dönemi yansıtmaktadır. Olayları aydınlatmanızı sağlayacak zamanı geri alabilen özel bir eldivende sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The House of Da Vinci Play Store’da 18.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

The House of Da Vinci v1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bluebraingames.thehouseofdavinci” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The House of Da Vinci v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 85 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, the house of da vinci 1.0.0 android, the house of da vinci 1.0.0 android için, the house of da vinci 1.0.0 apk download, the house of da vinci 1.0.0 apk full, the house of da vinci 1.0.0 apk indir, the house of da vinci 1.0.0 full apk, the house of da vinci 1.0.0 mobile apk, the house of da vinci 1.0.0 telefon için, the house of da vinci android, the house of da vinci apk, the house of da vinci apk download, the house of da vinci apk full, the house of da vinci apk indir, the house of da vinci full apk, the house of da vinci indir, the house of da vinci mobile, the house of da vinci mobile apk, the house of da vinci telefon için


Download The House of Da Vinci v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like