The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 689 ratings )
Price: $0
Download

The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK, gizem, macera ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Blue Brain Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız Leonardo da Vinci’nin evinde bulmacaları çözerek ilerlemek, kilitleri kapılara açmak ve kaçıp – kurtulmaya çalışmaktır. Detaylı işlenmiş ortamlar, zor bulmacalar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca öge ve dahası sizleri bekliyor. The House of Da Vinci v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. The House of Da Vinci Play Store’da 18.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, the house of da vinci 1.0.6 android, the house of da vinci 1.0.6 android için, the house of da vinci 1.0.6 apk download, the house of da vinci 1.0.6 apk full, the house of da vinci 1.0.6 apk indir, the house of da vinci 1.0.6 full apk, the house of da vinci 1.0.6 mobile apk, the house of da vinci 1.0.6 telefon için, the house of da vinci android, the house of da vinci apk, the house of da vinci apk download, the house of da vinci apk full, the house of da vinci apk indir, the house of da vinci full apk, the house of da vinci indir, the house of da vinci mobile, the house of da vinci mobile apk, the house of da vinci telefon için


Download The House of Da Vinci v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like