The Oregon Trail Settler v2.8.8b MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 952 ratings )
Price: $0
Download

The Oregon Trail Settler v2.8.8b MOD APK – PARA HİLELİ

The Oregon Trail Settler v2.8.8b PARA HİLELİ APK, çiftlik kurma, işletme ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine halkınız için yerleşim merkezi kurmak, yönetmek ve görevleri tamamlamaktır. The Oregon Trail Settler içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaat işlerini kolayca yapıp, arazinizi büyütebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu görevler, hayvanlarınız, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. The Oregon Trail Settler v2.8.8b sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Oregon Trail Settler Play Store’da 320.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

The Oregon Trail Settler v2.8.8b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Oregon Trail Settler 2.8.8b para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, harcama tutarınız “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the oregon trail settler 2.8.8b altın hile, the oregon trail settler 2.8.8b hack apk, the oregon trail settler 2.8.8b hile apk, the oregon trail settler 2.8.8b mod apk, the oregon trail settler altın hile, the oregon trail settler android hile, the oregon trail settler elmas hile, the oregon trail settler hack apk, the oregon trail settler hile, the oregon trail settler hile apk, the oregon trail settler mod apk, the oregon trail settler para hile


Download The Oregon Trail Settler v2.8.8b MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like