The Phenomenon v1.7.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 714 ratings )
Price: $0
Download

The Phenomenon v1.7.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

The Phenomenon v1.7.7 FULL APK, korku oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını 2 Fly Dreams stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Barry Nellan adından ki karakter ile bulunduğunuz karanlık hastane içinde olayları çözerek ilerlemek, tehlikeli yaratıklardan kaçmak ve kurtulmaya çalışmaktır. Ürkütücü sesler, kullanabileceğiniz onlarca alet, takip etmeniz gereken izler ve dahası sizleri bekliyor. Kaçın, gizemleri çözün, harita üzerinden bulunduğunuz yeri ve gitmeniz gereken bölgeleri takip edin, her şey parmaklarınızın ucundadır. The Phenomenon v1.7.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Phenomenon Play Store’da 5.79TL’dir.

 

Kurulumu

The Phenomenon v1.7.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the phenomenon, the phenomenon 1.7.7 android, the phenomenon 1.7.7 android indir, the phenomenon 1.7.7 apk, the phenomenon 1.7.7 apk download, the phenomenon 1.7.7 apk indir, the phenomenon 1.7.7 full apk, the phenomenon android, the phenomenon android indir, the phenomenon apk, the phenomenon apk download, the phenomenon apk indir, the phenomenon full apk, the phenomenon mobile game


Download The Phenomenon v1.7.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like