The Sims FreePlay v5.14.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 948 ratings )
Price: $0
Download

The Sims FreePlay v5.14.1 MOD APK – PARA HİLELİ

The Sims FreePlay v5.14.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler sonucu güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü tüm oyun platformlarında adından sıkça söz ettiren EA Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir sosyal yaşam simülasyonu oyunudur. The Sims FreePlay içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli ve sınırsız social puan hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun içindeki ögeleri satın alabilir karakterinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz Sims ile sizden istenilenler doğrultusunda görevleri yapmaktır. Oyun evreninde tamamen özgür olduğunuzu bilmenizi isterim eviniz içinde yada sokaklarda dilediğiniz gibi gezebilir diğer Sims karakterleri ile dostluk kurup evliliğe kadar uzanan bir ilişki yaşayabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims FreePlay Play Store’da 610.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

The Sims FreePlay v5.14.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : Oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir ayrıca ilk açılışta SD DATA dosyalarını indirecektir yaklaşık 500 MB civarındadır.

The Sims FreePlay v5.14.1 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sizden istenilenler doğrultusunda ilerleyin ve tuvalet ögesini evinizi yerleştirdikten sonra simoleons miktarına bakmanız yeterlidir.

The Sims FreePlay v5.14.1 lifestyle hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sizden istenilenler doğrultusunda ilerleyin ve tuvalet ögesini evinizi yerleştirdikten sonra lifestyle miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunthe sims freeplay 5.14.1 full apk, the sims freeplay 5.14.1 hack apk, the sims freeplay 5.14.1 hile apk, the sims freeplay 5.14.1 lifestyle hile apk, the sims freeplay 5.14.1 mod apk, the sims freeplay 5.14.1 para hile apk, the sims freeplay 5.14.1 simoleons hile apk, the sims freeplay android, the sims freeplay android hack, the sims freeplay android hile, the sims freeplay apk, the sims freeplay hack apk, the sims freeplay hile apk, the sims freeplay lifestyle hile apk, the sims freeplay para hile apk, the sims freeplay simoleons hile


Download The Sims FreePlay v5.14.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like